Zabieg infuzji tlenowej Stepnica

Zabieg infuzji tlenowej Stepnica

20 lutego, 2019 0 przez Ewa Bronka

Kiedy słyszymy o brakach kosmetycznych, które idą na przywrócenie cerze naturalnego, zdrowego blasku, nie zawsze mamy pod opiekę, że potrafi należeć o całkowicie bezinwazyjne metody. A jednakże w kolekcjach salonów urody wydobywa się wiele kuracji wykluczających jakiekolwiek przekroczenie bariery naskórka czy silne działanie mechaniczne. Samym z środków tego modelu, a równocześnie hitem ubiegłych lat w profesjonalnej kosmetyce, jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej Szczecinek

Samym z najważniejszych atutów bezinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych stanowi to, że ich przyrządzanie nie wymaga czasu rekonwalescencji.

tanie hotele spa

tanie hotele spa

Innymi słowy, po ukończeniu takiej operacji ważna z razu powrócić do normalnych obowiązków. Nie przedstawia to oczywiście, że stosowanie lepszych metod nie stosuje się z przestrzeganiem zaleceń pozabiegowych.

sposób na gładką skórę

sposób na gładką skórę

„Dobrych zasad działania” po wizycie w gabinecie będzie zawsze zdecydowanie mniej. A co najważniejsze, delikatne działanie danego środku nie pragnie istnieć całkiem równoznaczne z mizerniejszymi efektami całej terapii. I złotym tego wzorcem jest infuzja tlenowa, czyli kuracja, z której potrafią użyć nawet kobiety z bardzo delikatną, wrażliwą na podrażnienia cerą.

Tlen hiperbaryczny i elementy aktywne

Przeprowadzenie infuzji tlenowej nie byłoby dodatkowe bez użycia specjalistycznego urządzenia. W tym fakcie stanowi wtedy aparatura, która za pomocą tlenu hiperbarycznego „wtłacza” preparat ze punktami skutecznymi w późne warstwy skóry. Pod tym sensem kosmetolog może zresztą dostosować zabieg do niwelowanych niedoskonałości. W infuzji tlenowej do decyzji są bowiem preparaty zawierające np. ekstrakt ze śluzu ślimaka (o działaniu regenerującym) lub czarny kawior (o wartościach odżywczych). Użycie konkretnego produktu kosmetycznego przemieszcza się zaś na efekty kuracji. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że infuzja tlenowa nie jest czasochłonnym zabiegiem. Aplikacja wybranego leku na jednej części ciała, poprzedzona często wykonaniem demakijażu i peelingu enzymatycznego, jest około 30 minut.
Rezultaty po części zabiegów infuzji tlenowej

Jakich rezultatów można oczekiwać po wyjściu serii zabiegów infuzji tlenowej? Ta kuracja kosmetyczna, w współzależności od rodzaju zastosowanego preparatu, pozwala m.in. na przywrócenie cerze mocnego i doskonałego wyglądu. A polega to przede ludziom na stopniowym redukowaniu często występujących niedoskonałości skóry, np. przebarwień, zwiotczeń, nadwrażliwości czy nierównomiernego kolorytu. Co bardzo, infuzja tlenowa zbiera się przy wypełnianiu drobnych zmarszczek, zwalczaniu bakterii wywołujących trądzik albo nawet przy poprawianiu konturów twarzy.

Zobacz również axcess financial

Należy jednak wspominać o tym, że wspomniane przed chwilą efekty odnosi się dopiero po wykonaniu pełnej terapii w gabinecie. Ta jednak szanuje się zazwyczaj z serii 6 zabiegów, jakie są dawane w odstępach co 7 dni. Ponadto, dla podtrzymania osiągniętych rezultatów, terapię warto powtarzać 2 razy w roku.
Jak można wykonać taką kurację pielęgnacyjną?

Bezinwazyjne działanie infuzji tlenowej sprawia, że tworzenie takich sposobów skupia się z niewieloma przeciwwskazaniami. Przeszkodę do wykonywania terapii będą natomiast były m.in. ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka w stanie aktywnym czy stany zapalne skóry. Ponadto, z infuzji tlenowej nie skorzystają osoby, jakie są uczulone na pewien ze punktów używanych w sposobu. Co dobre, przeciwwskazaniem do wykonania takiej kuracji pielęgnacyjnej nie jest np. silne nasłonecznienie. W ruchu z tym, infuzję tlenową można robić o dowolnej chwili roku, chociażby w czasie letnim.

Źródło: Wygładzanie i odświeżanie skóry