Powiększanie piersi implantami Drobin

Powiększanie piersi implantami Drobin

21 sierpnia, 2019 0 przez Ewa Bronka

Obecnie powiększanie piersi stanowi pewnym spośród najtańszych zabiegów chirurgii plastycznej. Co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Mrozy

Kobiety marzące o wszystkim biuście mogą właśnie czerpać z szerokiej skali zabiegów powiększania piersi. To również powiększanie biustu małoinwazyjne, liczące na wstrzyknięciu własnego tłuszczu czy kwasu hialuronowego, jak i środki z wykorzystaniem implantów piersi.

Tabletki na powiększenie piersi

Chociaż medycyna estetyczna kupi na powiększanie biustu małoinwazyjnie, to a efekty sposobie nie będą porównywalne z wszczepieniem implantów. Profesjonalne powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej kupi na pozyskanie wiele lepszych wyników – nie ale jednego powiększenia biustu, lecz więcej jego ujędrnienia i zwiększenia – takie modelowanie piersi przyzna im szerszy kształt.

piersi

Gdy również wspominasz o poddaniu się zabiegu powiększenia piersi, sprawdź, co warto dowiedzieć przed skontaktowaniem się na randkę u lekarza plastycznego!

Jakie są powszechnie używane rodzaje implantów piersi?

Dzisiaj powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala osiągnąć bardzo naturalne rezultaty. To suma za sprawą szerokiej skali implantów łatwych do wyboru, dlatego i można dopasować je najbardziej do wymagań pacjenta.

Obecnie najogromniejszym zainteresowaniem cieszą się tak zwane implanty anatomiczne, jakie są kształt kropli. Dzięki temu oczekują bardzo naturalnie. Do decyzji są także klasyczne implanty okrągłe, jakie są tańsze, przecież nie imitują tak właściwie kształtu piersi.

Implanty dzielą się pomiędzy sobą i swoimi rozmiarami – od stosunkowo małych aż do pełniejszych.

W wyborze odpowiednich implantów piersi uzyskuje się obecnie specjalne biustonosze z wkładkami albo systemy informatyczne wizualizujące wygląd piersi po zabiegu.

Czy powiększanie piersi to styl tylko dla mniejszych osób?

Z środka takiego jak powiększanie biustu korzystają głównie kobiety młodsze, niemniej chociaż nie stanowi on zajęty ale i jedynie dla nich. O zdolności do środku decyduje stan zdrowia pacjenta, i nie jego wiek. Faktem jest natomiast, że u starych osób pojawia się więcej przeciwwskazań.

Przed zabiegiem powiększania piersi należy zrobić szereg odpowiednich badań, w niniejszym między innymi badania krwi, badania EKG, prześwietlenia, które decydują o zdolności do przeprowadzenia procedury.

Albo z implantami piersi można jeść naturalnie?

Wiele osób chcących zdecydować się na powiększanie piersi dziwi się, lub po takim sposobie w klinice będzie dodatkowe karmienie piersią naturalnie. Istnieje to zależne przede wszystkim z metody wykonania zabiegu, a właśnie z miejsca włożenia implantu.

Powiększanie piersi implantami Mrozy

Najwyższe ryzyko braku możliwości karmienia piersią pojawia się wtedy, gdy powiększanie biustu zostało spowodowane przez nacięcie skóry wokół otoczki brodawki sutkowej, co może powodować do uszkodzenia lub zwłóknienia przewodów doprowadzających mleko. Właśnie dlatego nacięcia najczęściej produkuje się pod piersiami lub z ściany pach.

Czy raz zastosowane implanty wytrzymają na zawsze?

Procedura taka jak powiększanie piersi kupi na stałą zmianę ich wymiaru i wielkości, jednak należy dbać o tym, że implanty będą potrzebowały wymiany. Najczęściej trwałość implantów piersi rozlicza się na 10-15 lat. Po ostatnim okresie zabieg powinien stanowić zbudowany ponownie.

Wymiana implantu potrafi być jeszcze spowodowana innymi elementami, na dowód zmianą decyzji co do modelu i wielkości implantu, jego przemieszczeniem się, uszkodzeniem mechanicznym.

Czy implanty piersi mogą powodować rozstępy?

Powiększanie piersi implantami Mrozy

Rozstępy powstają na skórze wtedy, jeżeli stanowi ona zbyt naciągnięta. Do takiego skutku ubocznego przy powiększaniu piersi może dojść wtedy, gdy wybierze się zbyt duży implant. Chirurg plastyczny dobierze takie implanty, które dadzą pacjentce na uniknięcie rozstępów.

Czy operacja powiększania piersi uzależniona jest z bólem?

Dolegliwości bólowe pojawiają się po niemalże każdej operacji, dlatego też również powiększanie piersi będzie odnosiło się z bólem pooperacyjnym.

Na moment zabiegu bierze się znieczulenie ogólne, dlatego też pacjentka nie jest żadnych dolegliwości. Mogą one pojawić się po zabiegu. Aby je wyeliminować, używa się wówczas środki przeciwbólowe zalecone przez lekarza. Można także używać je w lokalu.

Jakie powikłania mogą spotkać po powiększaniu piersi?

Podobnie kiedy w wypadku innych operacji, także powiększanie biustu potrafi być zjednoczone z działaniem skutków ubocznych. Wśród głównych powikłań po zabiegu wypowiada się:

infekcje miejsca zabiegowego
bliznowce
krwiaki
przesunięcie, pęknięcie lub pofałdowanie implantu
budzenie się torebki włóknistej wokół implantu i jej stwardnienie
utrata czucia w brodawce sutkowej lub jej nadwrażliwość

Ile kosztuje zabieg powiększania biustu?

Z zabiegiem powiększania piersi odnosi się duży wydatek, niemniej chociaż nie odstrasza z potencjalnych kandydatek z zmiany stanu naszego biustu. Z jakimi cenami należy się wówczas liczyć?

Plastyka biustu przez jego powiększenie z wykorzystaniem implantów to wydatek od jakiś 15 tysięcy złotych do 18 tysięcy złotych. Modelowanie biustu przez jego natężenie jest zjednoczone z znaczniejszym kosztem – to nawet około 20-25 tysięcy złotych w wypadku zastosowania implantów.

Do ostatnich cen należy dodać także inne wydatki, w niniejszym między innymi na konferencje medyczne (100-200 złotych), wymagane badania przed wykonaniem zabiegu (200-500 złotych), a też inne wydatki.

Dokładne ceny można znaleźć na kartkach internetowych klinik chirurgii plastycznej albo też zdobyć je podczas pomocy w gabinecie.

Powiększanie piersi implantami Mrozy

Gdzie można stworzyć zabieg powiększania piersi?

zobacz również BreastFast

Aktualnie powiększanie piersi jest zabiegiem prowadzonym powszechnie w klinikach chirurgii plastycznej wybierających się na terenie całego świecie. Ich adresy można odnaleźć już dzisiaj on-line. W sieci możemy sprawdzić także marki na fakt poszczególnych klinik i chirurgów.

Powiększanie piersi implantami Mrozy

Źróło artykułu: Powiększanie piersi implantami – co warto wiedzieć przed zabiegiem?