endermologia Darłowo

endermologia Darłowo

25 lutego, 2019 0 przez Ewa Bronka

Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na wielki tryb życia. Coraz więcej kobiet mama się zdrowo odżywiać, i przy tym zawsze uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet nasze największe starania nie są w kształcie dać tak atrakcyjnych efektów, jak żeby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w niektórych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta i uczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na te fakty potrafią stanowić nowoczesne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Chojna

Wraz ze lekarzami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej użyć.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym tak jest endermologia? To metoda mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy wtedy tymże jednym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co wewnątrz tym idzie długiego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność powiązana spośród obecnym sposobem wyszczuplającym stanowi nie tylko całkowicie bezbolesna, ale oraz po prostu przyjemna – zabieg pozwala się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą technologią możemy wyglądać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień posiadamy również do podejmowania z cellulitem opornym na zajęcie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten przedmiot albo nawet pozbyć się go w sumy. Co znacznie, w końca regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do pracy fibroblasty, które produkują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz sprężystości skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie wiele lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w bezpośrednim stylu? Eksperci z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 zabiegów (w relacji z tego, jaki dobrze efekt chcemy zrobić), a również zaznaczają, że pierwsze efekty będą widoczne zaraz po zakończeniu 3-4. Zabiegi przygotowuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem odpowiednim dla wszystkich osób, które leciały w popularny, estetyczny i bezbolesny sposób popracować nad jakością naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii konieczne jest jeszcze prowadzenie zdrowego sposobie bycia – to poradzi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy także z powodzeniem łączyć z własnymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo wiadomości na fakt zabiegu endermologii znajdziesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający