DPD kurierzy Szczecin

DPD kurierzy Szczecin

16 września, 2019 0 przez Ewa Bronka

Firma Kurierzy zatrzymuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak a dorosłe zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy również wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (dostępne na krajowej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o daniu przesyłki, szybka oraz pewna zapłata za usługę, infolinia dostępna dla kupujących w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy odpowiedzialność w razie wszelkich problemów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid także znacznie, wiele innych. Zamawianie z nami przesyłek, to zwykle prosta czynność, oszczędzająca godzina i pieniądze.

DPD kurierzy Chociwel

 

Stanowimy samotną z prowadzących firm na zbytu przejmujących się logistykom przesyłek. Idziemy na lokalną markę już od 2009 roku oraz dajemy się profesjonalizmem, na jakimkolwiek stanie swej działalności – od zamówienia do dania.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na terenie naszego regionie a za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, a mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich klientów oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych aktualnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, czy posiadasz przesyłkę nie standardową, albo jej czas doręczenia traktuje żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i układ przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na zbytu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Chociwel

Po dokonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego emitowanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy jaka stanowi najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na kartce www. wysylka-palety. pl możesz wziąć więcej poradzie na problem swej oferty, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie wydawaj czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najwłaściwszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, a dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej gdy wtedy tylko możliwe.

DPD kurierzy Chociwel

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę bardzo intensywnie oraz przystosowując się do wszystkich norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z niewielkich na zbycie, co znacznie wyróżnia nas spośród konkurencji, a tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale opłacało się, gdyż teraz możemy oznaczać usługi też bardziej dobrze.
Jeżeli zależysz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i wyjątkowe ceny sprzedaży w samym miejscu, to tylko u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci sytuacja oraz dbałość o każdego mężczyzny a u nas oszczędzasz swój drogi godzina i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na całkowitym świecie. Aby ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z okazją składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci wyjątkowo w rozwiązaniu wszelkiego typie tematów w radosny i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to podstawa rozwoju swej firmy, więc są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że mamy ale ze sprawdzonych, trwałych i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temu korzystasz gwarancję oferowanych przez nas usług na największym stopniu.

DPD kurierzy Chociwel

Oczywiście posiadamy system zgodny z całymi informacjami RODO. Co wtedy nazywa dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane swoich użytkowników, którymi rozpuszczasz się z nami podczas składania zamówień, a wtedy przechowujemy je bezpiecznie razem spośród pełnymi informacjami RODO i dotyczącym prawem Polskim.

Działamy fair i znamy jak istotny jest twój czas, a jako złoci na zbytu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do zdobycia od nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z dowolnego początku nie została dostarczona na czas. Także jeżeli masz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją dania na godzina, to tylko u nas!

Doceniono nas na zbytu Polskim oraz poznano na tle innych firm nominacją do nagrody Ekomers w liczbie „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy swoją firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych każdych klientów. Zadowolimy i twoje wymagania. Nie zakładasz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami postawisz.

DPD kurierzy Chociwel

Zobacz również Wysyłka palety